Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubię w swojej pracy?

W mojej pracy najbardziej lubię kontakt z Młodą Parą, poznawanie nowych ludzi i uszczęśliwianie ich poprzez zatrzymywanie w kadrze najważniejszych chwil w ich życiu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Mój aparat to Nikon d610, do tego używam obiektywów typu Sigma, Tamron i Nikkor. Każdy z nich dostosowany jest do tego, abym mogła przygotować dla Państwa wspaniały fotoreportaż. Posiadam też lampę błyskową i aparat zastępczy, również Nikon.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Chwila, w której Państwo Młodzi wychodzą w kościoła/urzędu i spada na nich deszcz w postaci ryżu, drobnych pieniążków i konfetti. To wtedy właśnie powstają jedne z najbardziej uroczych ujęć.

 

Jaki jest Twój styl?

Moje zdjęcia to fotoreportaż ślubny. Stawiam na proste, ale magiczne kadry, na detale, na chwile, w których Państwo Młodzi zapatrzeni są w siebie, radośni, pełni szczęścia. Wciąż poszukuję także nowych inspiracji i nieustannie się rozwijam.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami radosnymi, kontaktowymi, takimi, które wiedzą, czego chcą. Oczywiście, zawsze służę też radą i pomocną dłonią.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Sumienność, odpowiedzialność, punktualność. W tym najważniejszym dniu to Młodzi są w centrum uwagi i to na nich skupiam się w pierwszej kolejności.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeśli szukacie fotografa, który wykona niebanalny fotoreportaż ślubny i zatrzyma dla Was najpiękniejsze chwile, zapraszam do siebie! Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.